U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Marvel 760268C01 The Avengers charm met Iron Man en rode emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Marvel x Pandora |
| Materiaal | Gold plated, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Rood |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.5095 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 21.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11 mm |
| Voorstelling | Iron Man |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Marvel x Pandora bedel (760268C01) een echte must-have. Wilt u een mooie herinnering aan The Avengers? Dan is deze bedel met Iron Man wellicht precies het fashion item dat u zoekt. Uw superkrachten verder uitbreiden? Dan kunt u kiezen voor een van de vele andere Marvel-bedels en bedelhouders, zodat u uw favoriete characters altijd bij u draagt.
Deze bedel is gemaakt van de prachtige plating goudkleurig op zilver. De warme, feestelijke kleur van de plating is tegenwoordig erg in. De bedel is daarom prachtig om te combineren met een goudkleurige armband. Wilt u liever gaan voor een stoere look? Dan is een combinatie met een zilveren armband ook zeker aan te bevelen!
Deze bedel met cirkelvormige opening is altijd een goede keuze wanneer u graag een ruime keuze aan Pandora-sieraden wilt hebben. Dit komt doordat de bedel gemakkelijk past op alle sieraden van de grootste collectie, die Pandora Moments wordt genoemd. Kenmerkend voor deze sieraden is dat ze een rond profiel hebben. Deze zijn bijvoorbeeld geschikt voor de bangles, snake chain sieraden en de leren armbanden.
Ingezet met de sprankelende emaille en zirkonia die de kleur rood heeft, krijgt deze bedel de juiste hoeveelheid aan elegantie. Een geweldige manier dus om kleur te geven aan een simpele of kleurrijke outfit! Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 21.5 mm hoog, 11.5 mm breed en 11 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product