U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 798846C01 101 Dalmatiërs/101 Dalmatians armband bedel met Vlekkie/Patch en emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Zwart, Rood |
| Breedte (mm) | 14.5 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.5 mm |
| Voorstelling | Vlekkie/Patch |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Disney x Pandora bedel (798846C01) een echte must-have. Wilt u een mooie herinnering aan 101 Dalmatiërs/101 Dalmatians? Dan is deze Vlekkie/Patch bedel wellicht precies het fashion item dat u zoekt. Wilt u zelfs nog meer Disney toevoegen? Dan kunt u dit sprookje makkelijk uitbreiden door te kiezen voor een van de vele andere Disney-bedels en bedelhouders, zodat u uw favoriete characters altijd bij u draagt.
Wanneer u een mooie duurzame bedel wenst, is deze zilveren bedel uit de Pandora-collectie zeker een goede optie. Het zilver bestaat uit het gehalte 925, wat betekent dat de bedel voor 92.5% uit zilver bestaat en voor 7.5% uit andere materialen. Puur zilver is namelijk erg zacht. Op deze manier kan de bedel minder snel beschadigen en kunt u lang plezier beleven aan uw sieraad.
Deze bedel heeft een opening in de vorm van een cirkel waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de prachtige bangles en schakelarmbanden met snake chain schakels. Bovendien kunt u deze bedel combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen. Zo kunt u uw sieraad helemaal naar eigen wens inrichten.
Wanneer u houdt van emaille, dan is deze bedel wellicht precies wat u zoekt! De kleur is zwart en rood, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien is de emaille van een goede kwaliteit, zodat u de bedel dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 15 mm hoog, 14.5 mm breed en 9.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product