U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 798844C01 bedel met Lilo & Stitch en emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Zwart, Roze |
| Breedte (mm) | 13 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11 mm |
| Voorstelling | Stitch, Lilo |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Disney x Pandora bedel (798844C01) met Lilo en Stitch een echte must-have.
Op zoek naar een bedel die u dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen? Dan is deze bedel vervaardigd uit 925 zilver zeker aan te raden. Dit is een hoge kwaliteit zilver, wat ervoor zorgt dat het materiaal niet zomaar slijt. Wanneer het sieraad begint te verkleuren, kunt u de bedel gemakkelijk oppoetsen met een (zilver)poetsdoek.
U kunt uw outfit helemaal compleet maken door deze stralende bedel met ronde opening toe te voegen aan uw sieradencollectie. Het voordeel aan deze bedel is dat hij compatibel is met de zeer diverse Pandora Moments-collectie. Zo heeft u de mogelijkheid om deze prachtige bedel altijd bij u te dragen, ongeacht of u die graag aan een ketting of een armband uit de Pandora Moments-collectie wil bevestigen.
Om de bedel er echt uit te laten knallen, is deze ingezet met prachtige emaille. De kleur hiervan is roze en zwart, waardoor de bedel een echte gedurfde look krijgt die geschikt is voor elke gelegenheid. Afmetingen (indicaties): 16 mm hoogte x 13 mm breedte x 11 mm diepte.
- Schrijf de eerste review over dit product