U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 797173CZR-05 veiligheidsketting met Mickey Mouse en rode zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Veiligheidsketting |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Rood |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.4491 |
| Breedte (mm) | 8.7 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 6.9 mm |
| Voorstelling | Mickey Mouse |
Details
Deze 797173CZR-05 Pandora-veiligheidsketting is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Disney x Pandora collectie. Maak een sprookje van uw dag door deze Mickey Mouse veiligheidsketting toe te voegen! Vanwege het betoverende Disney thema, is hij mooi om op zichzelf aan uw favoriete bedelhouders te dragen. U kunt er ook voor kiezen om dit thema uit te breiden met bedels van bekende films als Peter Pan en Belle en het Beest.
Deze veiligheidsketting is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de veiligheidsketting voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de veiligheidsketting minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw sieraad dagelijks met plezier dragen.
Wilt u uw bedels en armband extra beschermen? Deze veiligheidsketting biedt een extra beveiliging mocht uw armband onverwacht opengaan. Deze veiligheidsketting kunt u bevestigen op de (verhoogde) uiteinden van een prachtige Pandora Moments-armband. Bovendien is deze veiligheidsketting niet alleen praktisch, maar hij heeft ook een schitterende uitstraling.
Met deze veiligheidsketting kunt u echt een statement maken. De ketting is ingezet met zirkonia in de kleur rood. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie sieraad. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 12.5 mm hoog, 8.7 mm breed en 6.9 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product