U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 792754C01 Monsters, inc. armband bedel met Mike, emaille en kristal
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Kristal |
| Steen kleur | Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.2433 |
| Breedte (mm) | 10.5 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.5 mm |
| Voorstelling | Mike |
Details
Deze schitterende bedel 792754C01 van het geliefde merk Pandora maakt onderdeel uit van de Disney x Pandora collectie. Wanneer u dol bent op Monsters, Inc., dan is deze bedel natuurlijk de kers op de taart! Het figuurtje op de bedel is tot in detail uitgewerkt en symboliseert Mike. Ook leuk: u kunt deze bedel combineren met een van de prachtige Disney-sieraden. Denk bijvoorbeeld aan een armband met Mickey of Minnie Mouse. Aan u de keuze!
Deze schitterende zilveren bedel kunt u gemakkelijk combineren met verschillende looks. Een voordeel hierbij is dat zilver een sterk materiaal is dat lang meegaat. Duurzaamheid is voor een persoonlijk sieradenmerk als Pandora dus erg belangrijk. Bovendien kunt u het keurmerk 925 altijd terugvinden op uw Pandora-bedel.
Wanneer u deze bedel aan een sieraad wil hangen, is het belangrijk dat u erop let of de bedel compatibel is met het Pandora-sieraad. In dit geval kunt u deze bedel aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie hangen zodat u uw unieke sieraad kunt creëren. Dit kunt u zien doordat de bedel zelf een cirkelvormige opening heeft en het bijpassende sieraad een ronde vorm. Goed om te weten: op onze website staat altijd aangegeven onder welke collectie elk sieraad valt.
Wanneer u houdt van emaille en kristal, dan is deze bedel wellicht precies wat u zoekt! De kleur is groen, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien is de emaille en kristal van een goede kwaliteit, zodat u de bedel dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen. Om een beeld van de grootte te geven, dit sieraad is ongeveer 12.5 mm hoog, 10.5 mm breed en 8.5 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product