U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 792695C01 De Kleine Zeemeermin/The Little Mermaid hangende bedel met Ariel, turquoise emaille en zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.1559 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 18.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 3.9 mm |
| Voorstelling | Ariel |
Details
Uw Pandora-sieraad personaliseren? Dan is deze elegante Disney x Pandora bedel (792695C01) een echte must-have. Maak een sprookje van uw dag door deze Ariel bedel toe te voegen! Vanwege het betoverende De Kleine Zeemeermin/The Little Mermaid thema, is hij mooi om op zichzelf aan uw favoriete bedelhouders te dragen. U kunt er ook voor kiezen om dit thema uit te breiden met meer bedels van bekende films als Peter Pan en Belle en het Beest.
Deze schitterende zilveren bedel kunt u gemakkelijk combineren met verschillende looks. Een voordeel hierbij is dat zilver een sterk materiaal is dat lang meegaat. Duurzaamheid is voor een persoonlijk sieradenmerk als Pandora dus erg belangrijk. Bovendien kunt u het keurmerk 925 altijd terugvinden op uw Pandora-bedel.
Deze hangende bedel heeft een opening in de vorm van een cirkel waardoor hij geschikt is voor alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de prachtige bangles en schakelarmbanden met snake chain schakels. Bovendien kunt u deze bedel combineren met andere (hangende) bedels, veiligheidskettingen en tussenelementen. Zo kunt u uw sieraad helemaal naar eigen wens inrichten.
Met deze bedel kunt u echt een statement maken. De bedel is ingezet met emaille en zirkonia in de kleur turquoise. Zo komt hij goed in het licht naar voren en zal de aandacht direct gevestigd worden op uw mooie bedel. Afmetingen (indicaties): 18.5 mm hoogte x 12 mm breedte x 3.9 mm diepte.
- Schrijf de eerste review over dit product