U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 792031C01 Monsters, inc. bedel met Sulley en emaille
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Paars, Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.8892 |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 17 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11.5 mm |
| Voorstelling | Sulley |
Details
Deze 792031C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Disney x Pandora collectie. Wanneer u dol bent op Monsters, Inc., dan is deze bedel natuurlijk de kers op de taart! Het figuurtje op de bedel is tot in detail uitgewerkt en symboliseert Sulley. Ook leuk: u kunt deze bedel combineren met een van de prachtige Disney-sieraden. Denk bijvoorbeeld aan een armband met Mickey of Minnie Mouse. Aan u de keuze!
Deze schitterende zilveren bedel kunt u gemakkelijk combineren met verschillende looks. Een voordeel hierbij is dat zilver een sterk materiaal is dat lang meegaat. Duurzaamheid is voor een persoonlijk sieradenmerk als Pandora dus erg belangrijk. Bovendien kunt u het keurmerk 925 altijd terugvinden op uw Pandora-bedel.
Aan de opening van deze bedel kunt u gemakkelijk herkennen op welk Pandora-sieraad hij het beste aansluit. Voor deze bedel geldt dat hij een ronde opening in de vorm van een cirkel heeft, wat inhoudt dat deze compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de schitterende studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
Ingezet met de sprankelende emaille die de kleur groen en paars heeft, krijgt deze bedel de juiste hoeveelheid aan elegantie. Een geweldige manier dus om kleur te geven aan een simpele of kleurrijke outfit! Afmetingen (indicaties): 17 mm hoogte x 15 mm breedte x 11.5 mm diepte.
- Schrijf de eerste review over dit product