U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 790108C00 bedel met Mickey Mouse Minnie Mouse
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.2819 |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 12.5 mm |
| Voorstelling | Mickey Mouse, Minnie Mouse |
Details
Op zoek naar een uniek sieraad? Deze stijlvolle 790108C00 Pandora-bedel sluit perfect aan op alles uit de Disney x Pandora collectie! Wanneer u dol bent op Disney, dan is deze bedel natuurlijk de kers op de taart! Het figuurtje op de bedel is tot in detail uitgewerkt en symboliseert Mickey Mouse en Minnie Mouse. Ook leuk: u kunt deze bedel combineren met een van de prachtige Disney-sieraden. Denk bijvoorbeeld aan een armband met Mickey of Minnie Mouse. Aan u de keuze!
Op zoek naar een bedel die u dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen? Dan is deze bedel vervaardigd uit 925 zilver zeker aan te raden. Dit is een hoge kwaliteit zilver, wat ervoor zorgt dat het materiaal niet zomaar slijt. Wanneer het sieraad begint te verkleuren, kunt u de bedel gemakkelijk oppoetsen met een (zilver)poetsdoek.
Aan de opening van deze bedel kunt u gemakkelijk herkennen op welk Pandora-sieraad hij het beste aansluit. Voor deze bedel geldt dat hij een ronde opening in de vorm van een cirkel heeft, wat inhoudt dat deze compatibel is met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie. Dit zijn bijvoorbeeld de schitterende studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
De hoogte telt ongeveer 12.5 mm, de breedte 13.5 mm en de diepte 12.5 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product