U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 790024C01 Belle en het Beest/Beauty and the Beast hangend bedeltje met de roos, zirkonia, emaille en murano glas
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Rood, Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3494 |
| Breedte (mm) | 9.1 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5.3 mm |
| Voorstelling | Roos, Bloem |
Details
Smaakvolle Disney x Pandora 790024C01 bedel waarmee u zeker zult opvallen. Dit sieraad mag dan ook zeker niet ontbreken in uw sieradencollectie! Erg uniek: deze bedel is geïnspireerd op de iconische look van de roos, wat deze bedel een must-have maakt voor elke Belle en het Beest/Beauty and the Beast fan. U kunt zelfs nog meer Disney-karakters toevoegen door te kiezen voor een van de vele sieraden uit de Disney x Pandora collectie. Zo krijgt uw dagelijkse uitstraling een speelse touch.
Deze bedel is niet alleen mooi om te zien, maar zal ook lang meegaan doordat hij is vervaardigd uit 925 zilver. Dit houdt in dat de bedel voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de bedel minder kwetsbaar is. Hierdoor wordt de kans dat het zilver slijt kleiner en kunt u gemakkelijk uw bedel dagelijks met plezier dragen.
Wanneer u deze hangende bedel aan een sieraad wil hangen, is het belangrijk dat u erop let of de bedel compatibel is met het Pandora-sieraad. In dit geval kunt u deze bedel aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie hangen zodat u uw unieke sieraad kunt creëren. Dit kunt u zien doordat de bedel zelf een cirkelvormige opening heeft en het bijpassende sieraad een ronde vorm. Goed om te weten: op onze website staat altijd aangegeven onder welke collectie elk sieraad valt.
Wanneer u houdt van zirkonia, emaille en murano glas, dan is deze bedel wellicht precies wat u zoekt! De kleur is groen en rood, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien is de zirkonia, emaille en murano glas van een goede kwaliteit, zodat u de bedel dagelijks aan uw favoriete armband kunt dragen. De afmetingen zijn circa 16 mm hoog x 9.1 mm breed x 5.3 mm diep.
- Schrijf de eerste review over dit product