U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Pandora Disney 762685C01 De Kleine Zeemeermin/The Little Mermaid hangende bedel met de betoverde schelp en transparante zirkonia
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.3879 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 12 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 5.3 mm |
| Voorstelling | Betoverde schelp |
Details
Deze 762685C01 Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Disney x Pandora collectie. Bent u fan van Disney of kent u iemand die hier gek op is? Dan is deze bedel een prachtige herinnering aan het klassieke verhaal van De Kleine Zeemeermin/The Little Mermaid. Om het sprookje helemaal compleet te maken kunt u ervoor kiezen om het thema uit te breiden met bedels van uw favoriete Disney (Pixar) film. Bovendien kunt u deze de betoverde schelp bedel makkelijk bevestigen aan uw favoriete Pandora Moments sieraad.
Een gold plated sieraad is tegenwoordig erg populair
- Schrijf de eerste review over dit product