Beschrijving
Mooie panda hanger, gemaakt van 925 Sterling zilver. Perfect voor elke panda liefhebber! Zowel als cadeau, als voor uzelf.
De hanger is circa 19 mm hoog, en circa 15 mm breed. Dit is natuurlijk slechts een indicatie, de afmetingen kunnen iets afwijken.
Sinds deze hanger speciaal voor u wordt gemaakt, zal de levertijd rond de 5 werkdagen bedragen. Ook verkrijgbaar in het goud.
"Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Panda hanger van zilver
Specificaties
| Artikelnummer | ZM000035 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames, Heren, Kinderen |
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Doelgroep kinderen | Jongens, Meisjes |
Beschrijving
Mooie panda hanger, gemaakt van 925 Sterling zilver. Perfect voor elke panda liefhebber! Zowel als cadeau, als voor uzelf.
De hanger is circa 19 mm hoog, en circa 15 mm breed. Dit is natuurlijk slechts een indicatie, de afmetingen kunnen iets afwijken.
Sinds deze hanger speciaal voor u wordt gemaakt, zal de levertijd rond de 5 werkdagen bedragen. Ook verkrijgbaar in het goud.
"Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Gerelateerde producten
-
Shapes & Lines Panda hanger van goud
Prijs: 194,00