U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Triton RA-AC0K02E30B horloge met groene wijzerplaat en stalen kast Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Duikhorloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 13 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Orient Triton RA-AC0K02E30B horloge is een praktische keuze voor diverse gelegenheden. Het is behalve stoer en sportief ook een stijlvolle aanvulling op je outfit.
Met een stevige stalen kast in zilverkleur is dit horloge geschikt voor dagelijks gebruik. Het saffierglas biedt duurzaamheid. Dit automatische horloge heeft een kastdoorsnede van 44 mm en een dikte van 13 mm. Op de donkergroene wijzerplaat geven wijzers en streepjes/puntjes als uur- en minuutmarkering een duidelijke tijdsaanduiding. De wijzers hebben een witte, lumineuze vulling en de secondewijzer is voorzien van een oranje puntje. De groene bezel met witte markeringen vult het geheel aan. Ook de dag- en datumweergave dragen bij aan zijn veelzijdigheid.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De zilverkleurige, stalen band met een geborstelde afwerking sluit met een praktische vouwsluiting. De bandbreedte en aanzetmaat bedragen 22 mm.
Dit horloge is waterdicht tot 20 bar, waardoor het geschikt is voor duikactiviteiten en andere watersportavonturen. Met een garantieperiode van 2 jaar kun je er zorgeloos en lang van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product