U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Star RE-ND0022L zilverkleurig dameshorloge met stalen schakelband en blauwe wijzerplaat - Ø 31 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 31 mm |
Details
Het Orient Star RE-ND0022L horloge heeft een stijlvolle look en is blauw zilverkleurig. Dit dameshorloge, gemaakt met Japanse vakmanschap, biedt een automatisch uurwerk.
De kast van 31 mm is zilverkleurig en gemaakt van staal, en heeft een dikte van 11 mm. Dit horloge heeft een donkerblauwe wijzerplaat met subtiele zilverkleurige uurmarkeringen. De twaalf Romeinse cijfers geven een traditionele touch aan de wijzerplaat. De wijzers zijn roségoudkleurig.
Met een deels zichtbaar skeleton uurwerk is het mechanisch automatische uurwerk duidelijk te zien. Het mineraalglas beschermt de wijzerplaat en de tijdsaanduiding is analoog.
De zilverkleurige stalen band met schakelpatroon heeft een vouwsluiting voor extra zekerheid. Dit horloge is geschikt voor dagelijks gebruik, maar past ook bij gelegenheden waar een beetje meer klasse gewenst is. Geschikt voor elke vrouw die een combinatie van stijl en functionaliteit zoekt in een horloge.
- Schrijf de eerste review over dit product