U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Star Contemporary Automatic RE-AV0B10G00B mechanisch horloge met leren band en stalen kast - Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Skeleton horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 14 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat, Mechanisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het mechanische Orient StarContemporary Automatic RE-AV0B10G00B horloge voor heren heeft een stijlvolle uitstraling. Dit model biedt een betrouwbare combinatie van Japanse precisie en praktische functies.
Dankzij de stevige, stalen kast met een diameter van 41 mm en een kastdikte van 14 mm heeft het horloge een robuuste look. Het is voorzien van krasbestendig saffierglas. De champagnekleurige wijzerplaat is voorzien van zilverkleurige wijzers met lichtgevende accenten, zilverkleurige streepjes en met Romeinse cijfers als uur-markering. Dit horloge is uitgerust met een gedeeltelijk skeleton ontwerp met zichtbaar uurwerkmechanisme, een subdial voor secondes en een gangreserve-indicator.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door beweging van de pols en/of het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De leren band heeft een lichtbruine kleur met een subtiel krokodillenpatroon. Het heeft een breedte van 20 mm en sluit met een zilverkleurige gespsluiting.
Het horloge is waterdicht tot 10 bar, dus geschikt om mee te zwemmen. Het horloge komt met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten, dus zorgeloos en lang genieten van dit fraaie uurwerk met Japans mechanisme.
- Schrijf de eerste review over dit product