U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Star Automatic RE-AU0005L00B - Horloge Automaat van staal met donkerblauwe wijzerplaat 39 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Skeleton horloge, Zwitsers horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat, Mechanisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
Details
Ben je op zoek naar een horloge dat opvalt door zijn elegantie en moderne flair? Orient Star Automatic RE-AU0005L00B horloge is de perfecte keuze voor de stijlbewuste man die oog heeft voor detail en kwaliteit.
Zijn zilverkleurige, stalen kast van 39 mm in doorsnee en een kastdikte van 12,5 mm biedt dit horloge zowel duurzaamheid als klasse. Het hoogwaardige, krasbestendige saffierglas beschermt de donkerblauwe wijzerplaat, terwijl de luxe goudkleurige wijzers een opvallend contrast creëren dat de tijdsindicatie benadrukt. Functioneel gezien biedt de praktische datumweergave bij de 3-uur positie samen met een aparte subdial voor de gangreserve uitzonderlijk gebruiksgemak. De subtiel gegraveerde kroon maken dit horloge tot een waar meesterwerk voor de modebewuste man.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door beweging van de pols en/of het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik. De achterkant van de kast is doorzichtig met zicht op het uurwerk.
De stalen, zilverkleurige metalen band met vouwsluiting is 20 mm breed en sluit met een stevige vouwsluiting.
Het model is waterbestendig tot 10 bar, daarmee is dit horloge geschikt voor zwemliefhebbers die geen concessies willen doen aan stijl. Dit horloge biedt kwaliteit en betrouwbaarheid en wordt geleverd met 2 jaar garantie op fabricagefouten.
Dit Zwitsers, automatische horloge tilt elke gelegenheid naar een hoger niveau, of je nu een formele bijeenkomst bijwoont of een ontspannen dag aan het water doorbrengt.
- Schrijf de eerste review over dit product