U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Mako III RA-AA0B03L39B automatisch herenhorloge met blauwe wijzerplaat – Ø 42 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 23 mm |
| Band aanzetmaat | 23 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Details
Het Orient Orient Mako III RA-AA0B03L39B horloge combineert praktische en sportieve functies met een klassiek design,
De kast met een diameter van 42 mm en een dikte van 12.5 mm is gemaakt van zilverkleurig staal en heeft een blauwe wijzerplaat. Goudkleurige wijzers en puntjes als uur-markering verzekeren een chique uitstraling, terwijl de dag- en datumweergave praktische functionaliteit biedt. Bescherming van het uurwerk wordt geboden door een mineraalglas kast. Opvallende rode accenten op de buitenste ring en het logo op de kast geven het horloge een unieke uitstraling.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik. Het uurwerk heeft 22 jewels en een trillingsfrequentie van 21.600 trillingen per uur.
Met een zilverkleurige, stalen band, voorzien van brede, glanzende schakels en een vouwsluiting, biedt dit horloge duurzaamheid en comfort. De bandbreedte en aanzetmaat zijn beide 23 mm.
Het model is waterbestendig tot 5 bar, waardoor douchen en baden geen probleem is. En met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten kun je er zorgeloos van genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product