U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Limited Edition OR-RA-AC0R04N automatisch horloge staal zilverkleurige kast - Ø 39 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat, Mechanisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Type kalender | Standaard kalender |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
Details
Het Orient OR-RA-AC0R04N horloge is een automatisch herenhorloge met analoge tijdsaanduiding en een Japans uurwerkmechanisme. De stalen kast heeft een diameter van 39 mm en een dikte van 11 mm, en het saffierglas zorgt voor duurzaamheid. Door de ronde kastvorm en een waterdichtheid tot 5 bar is het horloge geschikt voor douchen en baden.
Het horloge heeft een donkerblauwe wijzerplaat met zilverkleurige accenten en uurmarkeringen, en de zilverkleurige uur- en minutenwijzers worden geaccentueerd door een oranje secondewijzer. De zilverkleurige schakelband met zowel glanzende als geborstelde afwerkingen zorgt voor een stevige bevestiging. Een datumweergave is aanwezig voor extra functionaliteit.
- Schrijf de eerste review over dit product