U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Bambino RA-BB0006N30B automatisch herenhorloge met grijze leren band en stalen kast - Ø 38 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Details
Het Orient RA-BB0006N30B horloge heeft een ronde kast van staal en een grijze leren band met een krokodillenpatroon. De ronde kast is 38 mm breed en 12,5 mm dik. De grijze wijzerplaat heeft zilverkleurige Romeinse cijfers en streepjes als uurmarkeringen. De wijzers zijn roségoudkleurig en slank.
Dit horloge heeft een Japans mechanisch automatisch uurwerk en is voorzien van mineraalglas. Het heeft een praktische gesp-sluiting en is waterdicht tot 3 bar. Met een bandbreedte van 20 mm is het een stijlvolle keuze voor dagelijks gebruik.
- Schrijf de eerste review over dit product