U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Bambino RA-AK0704N30B automatisch herenhorloge met stalen kast en leren band 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het Orient Bambino RA-AK0704N30B horloge biedt een mechanisch uurwerk in een klassiek ontwerp en combineert deze klassieke stijl met praktische functies.
De zilverkleurige, stalen kast heeft een diameter van 41 mm en een dikte van 12,5 mm. Het is voorzien van mineraalglas op een donkergrijze wijzerplaat. Voorzien van zilverkleurige wijzers en Romeinse cijfers op 3, 6, 9 en 12 uur als uur-markering wordt de tijd duidelijk en analoog aangegeven. De functies dag- en datumaanduidingen en een 24-uursweergave zijn allemaal handig gepositioneerd op de wijzerplaat.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
Het horloge heeft een zwarte, leren band met een krokodillenpatroon en sluit comfortabel met een gespsluiting. De bandbreedte en aanzetmaat zijn beide 21 mm wat een solide pasvorm biedt.
Het model is waterbestendig tot 3 bar, waardoor het geschikt is voor dagelijks gebruik, zoals het wassen van handen. Met de garantieperiode op productiefouten van 2 jaar kun je er zorgeloos van genieten.
Dit horloge combineert klassieke stijl met praktische functies.
- Schrijf de eerste review over dit product