Orient Bambino RA-AC0M03S30B automatisch horloge met leren band en stalen kast – Ø 39 mm
Artikelnummer: OR-RA-AC0M03S30B
Snel overzicht
Prijs: 309,00
orient-bambino-ra-ac0m03s30b-automatisch-horloge-met-leren-band-en-stalen-kast-o-39-mm
Prijs: 309,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Heren
Merk Orient
Type horloge Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge
Type sluiting Gesp-sluiting
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Band materiaal Leer
Band breedte (mm) 21 mm
Band aanzetmaat 21 mm
Band kleur Zwart
Kast materiaal Staal
Kast dikte (mm) 12.5 mm
Kast kleur Zilverkleurig
Type glas Mineraalglas
Kast vorm Rond
Uurwerk mechanisme Mechanisch automatisch
Tijdsaanduiding Analoog (Wijzers)
Skeleton uurwerk Ja
Wijzerplaat uurmarkering Streepjes
Wijzerplaat kleur Zilverkleurig
Materiaal Staal, Leer
Afwerking Glanzend, Mat
Waterdichtheid 3 bar (Handen wassen)
Uurwerk herkomst Japans
Band patroon Krokodil
Kast doorsnede (mm) 39 mm
Details
Met een ronde, zilverkleurige kast van staal is 39 mm in doorsnede en een kastdikte van 12,5 mm. Met de bescherming van mineraalglas, biedt dit horloge duurzaamheid en een heldere kijk op de tijd. De donkerkleurige, slanke wijzers bewegen over een zilverkleurige, bolle wijzerplaat met twaalf streepjes als uur-en minuutmarkering. Daarnaast beschikt het horloge over een handige datumaanduiding op de 3-uur positie.
De zwartlederen band is 20 mm breed en heeft een gespsluiting. Het horloge is waterbestendig tot 30 bar, handen wassen en spatwater is geen probleem. Bovendien komt het horloge met een garantieperiode op productiefouten van 2 jaar.