U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Bambino OR-RA-AC0M12L30B automatisch horloge met blauwe wijzerplaat en leren band
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Beige |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
Details
Het Orient Bambino Classic OR-RA-AC0M12L30B horloge combineert een klassieke uitstraling met praktische kenmerken, daardoor is dit horloge geschikt voor dagelijks gebruik.
De zilverkleurige, stalen kast heeft een doorsnede van 39 mm en een dikte van 12,5 mm. Mineraalglas bedekt de wijzerplaat, wat extra bescherming biedt. Op de donkerblauwe wijzerplaat geven zilverkleurige wijzers, streepjes als uur- minuutmarkering de tijd analoog en duidelijk aan. Rechts op de wijzerplaat is een datumaanduiding aanwezig.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
Dit horloge heeft een beige, leren band met een suède-achtige structuur en een breedte van 21 mm. De band sluit met een gespsluiting.
Het is waterbestendig tot 3 bar, wat betekent dat het bestand is tegen spatwater, bijvoorbeeld bij het handen wassen. Bij het horloge hoort een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
- Schrijf de eerste review over dit product