U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Bambino Classic RA-AP0101B30B automatisch horloge met zwartleren band – Ø 38 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Details
Het Orient Bambino Classic RA-AP0101B30B horloge is ontworpen voor heren die op zoek zijn naar een combinatie van een klassieke stijl en functionaliteit.
De ronde kast is zilverkleurig en van staal met een doorsnede van 38 mm en een kastdikte van 12 mm. Het is voorzien van mineraalglas ter bescherming van de zwarte wijzerplaat. Het automatische uurwerk zorgt met zilverkleurige wijzers, streepjes en Romeinse cijfers voor een betrouwbare en analoge tijdaanduiding. Het heeft bovendien een datumweergave op de drie-uur-positie en een aparte, secondewijzer op zes uur.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De zwarte horlogeband is gemaakt van leer en heeft een bandbreedte van 21 mm. Door een subtiel patroon in de band heeft het horloge een elegante uitstraling. De gespsluiting maakt het horloge gemakkelijk vast en los te maken.
Met een waterdichtheid van 3 bar is dit horloge bestand tegen regendruppels en handwassen. Blijf bovendien zorgeloos met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
De combinatie van hoogwaardige materialen en een klassiek ontwerp maakt dit horloge geschikt voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product