U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Orient Bambino Classic RA-AK0801S30B herenhorloge met stalen kast en leren band – Ø 42 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 14 mm |
| Kast kleur | Roségoudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Maanfase, Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Details
Het Orient Bambino Classic RA-AK0801S30B is een mechanisch herenhorloge met een robuust en elegant ontwerp. Het is ontworpen met een nadruk op duurzaamheid en Japans vakmanschap.
De roségoudkleurige, stalen kast van 42 mm in diameter en een kastdikte van 14 mm en is uitgerust met mineraalglas. De wijzerplaat is zilverkleurig met roségoudkleurige accenten en Romeinse cijfers (III, VI, IX, XII) als uur-markering. De wijzers zijn ook roségoudkleurig. Het horloge is analoog en heeft een dag- en datumaanduiding en een maanstandweergave op de wijzerplaat.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De band is gemaakt van bruin leer met een glanzende afwerking en een licht krokodillenpatroon, het is 21 mm breed en sluit met een gespsluiting.
Het is waterbestendig tot 3 bar, wat betekent dat het bestand is tegen handen wassen. Je krijgt bovendien 2 jaar garantie, dus je kunt er met een gerust hart van genieten.
De ronde kastvorm en het verfijnde ontwerp kenmerken dit horloge als een klassiek en functioneel accessoire.
- Schrijf de eerste review over dit product