U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Oranje satijnen koordarmband met 14-karaat gouden hartje 12 mm x 10.5 mm - Lengte 13-26 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s), Koordarmband |
| Type sluiting | Koordsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud, Satijn |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1 |
| Lengte (cm) | 13 cm t/m 26 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze oranje koordarmband is gemaakt van goud en satijn. De armband beschikt over een gouden hart als hanger en biedt een verstelbare lengte van 13 tot 26 cm. Dit maakt dat de armband een echte eye-catcher is.
Deze koordarmband heeft een oranje koord en een gouden hart in het midden. De armband beschikt over een koordsluiting voor eenvoudig gebruik. Deze armband is door zijn opvallende kleur mooi om op zichzelf te dragen. Ook leuk om cadeau te doen aan een dierbare.
- Schrijf de eerste review over dit product