Beschrijving
Het Olympic Wout OL90HSS004 horloge is een robuust en stijlvol accessoire voor de moderne man. Met een ronde, stalen kast van 40 mm en een dikte van 11 mm, biedt het een klassieke uitstraling. De zilvergrijze wijzerplaat met lichte overgangen is voorzien van zilverkleurige streepjes en wijzers, en heeft een zwarte rand met witte cijfers. Praktisch is de datumaanduiding op drie uur die dagelijkse functionaliteit biedt.
De stevige stalen schakelband heeft een comfortabele vouwsluiting, en de band is 20 mm breed. Dankzij het quartz uurwerk is de tijdsweergave accuraat. Het horloge is waterdicht tot 5 bar, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik onder verschillende omstandigheden.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Olympic Wout OL90HSS004 herenhorloge van staal met zilverkleurige kast - Ø 40 mm
Specificaties
| Artikelnummer | OL90HSS004 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | pc32 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Beschrijving
Het Olympic Wout OL90HSS004 horloge is een robuust en stijlvol accessoire voor de moderne man. Met een ronde, stalen kast van 40 mm en een dikte van 11 mm, biedt het een klassieke uitstraling. De zilvergrijze wijzerplaat met lichte overgangen is voorzien van zilverkleurige streepjes en wijzers, en heeft een zwarte rand met witte cijfers. Praktisch is de datumaanduiding op drie uur die dagelijkse functionaliteit biedt.
De stevige stalen schakelband heeft een comfortabele vouwsluiting, en de band is 20 mm breed. Dankzij het quartz uurwerk is de tijdsweergave accuraat. Het horloge is waterdicht tot 5 bar, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik onder verschillende omstandigheden.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product