U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Tempus OL82HDL006 herenhorloge met leren band en datumweergave - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Groen |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vd57 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Olympic OL82HDL006 horloge is een degelijk herenhorloge met een quartz uurwerk en een ronde kast van 40 mm. De kast is goudkleurig met een glanzende afwerking en is voorzien van saffierglas. Het horloge is waterdicht tot 5 bar en heeft een groene lederen band met een gespsluiting.
De wijzerplaat is zilverkleurig en heeft goudkleurige streepjes als uurmarkeringen. De goudkleurige wijzers geven de tijd aan, terwijl de donkerblauwe subdials en een datumaanduiding extra functies bieden. De bandbreedte en bandaanzetmaat zijn beide 20 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product