U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Sanne OL66DSS018 dameshorloge - Zilverkleurig - Staal - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
| Serie | Sanne |
Details
Ervaar de perfecte combinatie van elegantie en functionaliteit met het Olympic OL66DSS018 Sanne dameshorloge. Dit stijlvolle horloge, met zijn zilverkleurige stalen kast en milanese band, straalt een tijdloze charme uit.
Enkele opvallende kenmerken van dit horloge zijn:
- De verfijnde uursaanduiding met strakke wijzers en streepjes, aangevuld met de Arabische 12 en 6 cijfers.
- De gladde bezel die het chique uiterlijk van het horloge versterkt.
- De waterbestendigheid tot 3ATM, waardoor het horloge spatwaterdicht is.
Met het Olympic OL66DSS018 Sanne horloge kies je voor een 100% Nederlands ontwerp dat niet alleen waterdicht is, maar ook standaard wordt geleverd met 3 jaar fabrieksgarantie. Dit horloge bewijst dat een mooi horloge niet duur hoeft te zijn.
- Schrijf de eerste review over dit product