U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Radiant OL73DSS009B dameshorloge bicolor met blauwe wijzerplaat - Ø 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | miyota gl22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
Het Olympic OL Radiant OL73DSS009B horloge heeft een vierkante kast met ronde hoeken en een schakelband in goudkleurig en zilverkleurig staal. De band is 18 mm breed en sluit met een praktische druksluiting.
De wijzerplaat is donkerblauw en voorzien van goudkleurige wijzers en streepjes en steentjes als uurmarkeringen. Het saffierglas maakt het horloge krasbestendig. Het horloge is waterdicht tot 5 bar.
- Schrijf de eerste review over dit product