U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Quinn OL72HSS407 Herenhorloge staal met witte wijzerplaat - Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2115 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het Olympic Quinn OL72HSS407 herenhorloge is een stijlvol accessoire voor dagelijks gebruik, met een kast van rond, zilverkleurig staal van 41 mm breed en 8 mm dik. De witte wijzerplaat met textuur heeft zilverkleurige uur- en minutenwijzers en een blauwe secondewijzer. Streepjes en cirkels markeren de uren.
De zilverkleurige schakelband is 20 mm breed en sluit met een vouwsluiting. Het horloge heeft mineraalglas en een standaard quartz uurwerk voor nauwkeurige tijdmeting. De bezel met zwarte numerieke markeringen maakt het ontwerp compleet.
Dit horloge heeft een datumaanduiding bij de 3-uurmarkering en is waterdicht tot 10 bar, waardoor het geschikt is voor zwemmen. Met zijn robuuste constructie van staal en een mix van glanzende en matte afwerkingen, is het stoer ontwerp.
- Kastvorm: Rond, 41 mm diameter
- Bandmateriaal: Staal
- Afwerking: Glanzend, Mat
- Waterdicht tot 10 bar
- Functies: Datumweergave
- 3 jaar garantie op productiefouten
- Schrijf de eerste review over dit product