U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Pieter OL72HSS250 herenhorloge - Zwart met zilverkleurige schakelband - Ø 43 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
| Serie | Pieter |
Details
Op zoek naar een sportief en stijlvol horloge? Maak kennis met de Olympic OL72HSS250 Pieter - een uniek herenhorloge dat zowel robuust als elegant is.
De Olympic OL72HSS250 Pieter is een horloge dat opvalt door zijn zilverkleurige stalen kast met tachymeter op de bezel en een zwarte bewerkte wijzerplaat met datum. De uurs-aanduiding is opvallend door de lumibrite strepen, cijfers en wijzers. Aan het horloge zit een zilverkleurige schakelband met vouwsluiting. Het horloge heeft een mineraalglas, een afmeting van 43mm en is 10 ATM waterdicht.
Met een waterdichtheid van 10 ATM is dit horloge bestand tegen water bij het zwemmen en douchen. Let op: dit horloge is niet bestand tegen (grote) waterdruk dus je kunt er niet mee duiken.
Olympic is een 100% Nederlands merk dat bekend staat om zijn stoere chronografen, slimline series, digitale uurwerken en elegante dameshorloges. De prijs-kwaliteitverhouding staat bij Olympic hoog in het vaandel met prijzen die uiteenlopen van € 34,95 tot en met € 139,00.
De Olympic OL72HSS250 Pieter wordt geleverd met een standaard 3 jaar fabrieksgarantie. Dit horloge is een perfecte combinatie van stijl, functionaliteit en duurzaamheid.
- Schrijf de eerste review over dit product