U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic OL1DTT002 titanium Dameshorloge zilverkleurig met ronde kast - Ø 26 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6.3 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gl22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Details
Dit analoge Olympic OL1DTT002 horloge van titanium, is speciaal ontworpen voor dames. Met een 26 mm ronde kast van zilverkleurig titanium en een smalle schakelband vormt het een subtiel sieraad. De wijzerplaat, uitgerust met zilverkleurige streepjes als uurmarkeringen en zilverkleurige wijzers, biedt een klassieke tijdsaanduiding.
Uitgerust met saffierglas, toont dit quartz horloge duurzaamheid en krasbestendigheid. Het heeft een druksluiting voor eenvoudige bevestiging en is waterdicht tot 3 bar, waardoor het geschikt is voor handen wassen. Het horloge wordt geleverd met een garantie van drie jaar op productiefouten, waardoor kwaliteit gewaarborgd is.
- Schrijf de eerste review over dit product