U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Novara OL66HSL014 herenhorloge - Zilverkleurige wijzerplaat met zwarte leren band - Ø 42 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Leer |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Leer |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Serie | Novara |
Details
Maak een statement met de Olympic OL66HSL014 Novara horloge. Dit stoere, unieke herenhorloge uit de Novara serie straalt kwaliteit en klasse uit.
Met een stalen kast, bewerkte bezel met ribbels en een aparte aanzet voor de zwarte leren band, is dit horloge een echte blikvanger. De zilverkleurige wijzerplaat met cijfers op de 04, 08 en 12 uur posities en sunray op de andere uren, draagt bij aan de unieke uitstraling van dit horloge.
De Olympic OL66HSL014 is niet alleen stijlvol, maar ook praktisch. Het horloge is waterdicht tot 5 ATM, wat betekent dat het bestand is tegen water bij het zwemmen en douchen. Let op: het horloge is niet bestand tegen (grote) waterdruk, dus duiken is niet aan te raden.
Enkele belangrijke specificaties van dit horloge zijn:
- Ronde kast Ø 42mm
- Zilverkleurige stalen horlogekast
- Zilverkleurige wijzerplaat
- Zwarte leren horlogeband
- 5 ATM (Regen- & spatwaterdicht)
- EAN: 8718465795356
- Standaard 3 jaar fabrieksgarantie
- Schrijf de eerste review over dit product