U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Momentum OL66DSS028B Dameshorloge bicolor met bruine wijzerplaat - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | myota 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Olympic Momentum OL66DSS028B horloge is een stijlvol model van het Nederlandse merk Olympic. Dit dameshorloge heeft een bicolor schakelband van zilverkleurig staal en goudkleurige accenten. De band sluit met een vouwsluiting en heeft een breedte van 20 mm.
De kast, goudkleurig en rond, heeft een doorsnede van 32 mm en is voorzien van saffierglas voor extra duurzaamheid. De bruine wijzerplaat met goudkleurige streepjes als uurmarkering en goudkleurige wijzers maken het een opvallend horloge zonder te overdrijven.
Dit quartz horloge is analoog en biedt een waterdichtheid tot 5 bar, waardoor douchen en baden mogelijk zijn. Met drie jaar garantie op productiefouten, biedt dit horloge een combinatie van stijl en praktische bruikbaarheid.
- Schrijf de eerste review over dit product