U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Mason OL72HSL076 herenhorloge - Zwart met zwarte leren band - Staal - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Leer |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Leer |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
| Serie | Mason |
Details
Ben je op zoek naar een sportief en uniek horloge? Dan is de Olympic OL72HSL076 Mason horloge precies wat je zoekt. Dit herenhorloge met chronograaf heeft een sportieve uitstraling die je stijl naar een hoger niveau tilt.
De Olympic OL72HSL076 Mason horloge heeft een stalen kast met een zwarte bewerkte bezel en een zwarte wijzerplaat. De lumibrite strepen en wijzers zorgen voor een opvallende uursaanduiding, terwijl de rode accenten het horloge een sportief uiterlijk geven. De zwarte lerenband met gespsluiting voegt een vleugje elegantie toe aan het geheel.
Met een waterdichtheid van 10ATM is dit horloge bestand tegen water bij het zwemmen en douchen. Let op, het is niet bestand tegen (grote) waterdruk dus duiken is niet aan te raden. Het horloge heeft een mineraalglas, een doorsnee van 44mm en wordt geleverd met een standaard 3 jaar fabrieksgarantie.
Het Nederlandse horlogemerk Olympic staat bekend om zijn stoere chronografen, slimline series, digitale uurwerken en elegante dameshorloges. Met prijzen die variëren van € 34,95 tot en met € 159,00, bewijst Olympic dat een mooi horloge niet duur hoeft te zijn. Kies voor de Olympic OL72HSL076 Mason horloge en ervaar de perfecte combinatie van stijl, functionaliteit en betaalbaarheid.
- Schrijf de eerste review over dit product