Beschrijving
Het Olympic Marcel OL89HSL062 horloge is een analoog herenmodel dat geschikt is voor dagelijks gebruik. Het beschikt over een bruine leren band en een zwarte wijzerplaat, waarmee het een klassieke uitstraling heeft. De kast, met een diameter van 38 mm en een dikte van 9 mm, is zilverkleurig en gemaakt van staal. Het horloge is waterdicht tot 5 bar, wat het geschikt maakt voor douchen en baden.
De band heeft een gesp-sluiting en is 18 mm breed. De wijzerplaat bevat witte cijfers en streepjes voor de tijdsaanduiding, en is uitgerust met zilverkleurige uur-, minuten- en secondewijzers. Het uurwerk is quartz en analoog (wijzers), en er wordt drie jaar garantie gegeven op productiefouten. Dit model is solide in constructie en praktisch in gebruik.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Olympic Marcel OL89HSL062 Herenhorloge zwart met bruine leren band - Ø 38 mm
Specificaties
| Artikelnummer | OL89HSL062 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Olympic |
| Collectie | Marcel |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Beschrijving
Het Olympic Marcel OL89HSL062 horloge is een analoog herenmodel dat geschikt is voor dagelijks gebruik. Het beschikt over een bruine leren band en een zwarte wijzerplaat, waarmee het een klassieke uitstraling heeft. De kast, met een diameter van 38 mm en een dikte van 9 mm, is zilverkleurig en gemaakt van staal. Het horloge is waterdicht tot 5 bar, wat het geschikt maakt voor douchen en baden.
De band heeft een gesp-sluiting en is 18 mm breed. De wijzerplaat bevat witte cijfers en streepjes voor de tijdsaanduiding, en is uitgerust met zilverkleurige uur-, minuten- en secondewijzers. Het uurwerk is quartz en analoog (wijzers), en er wordt drie jaar garantie gegeven op productiefouten. Dit model is solide in constructie en praktisch in gebruik.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product