Olympic Lotti OL66DSS016 dameshorloge - Staal met blauwe wijzerplaat - Rond - 30 mm
Artikelnummer: OL66DSS016
Snel overzicht
Prijs: 99,95
Prijs: 99,95
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames
Merk Olympic
Type horloge Quartz horloge
Type sluiting Vouwsluiting
Garantie 3 jaar
Band materiaal Staal
Band aanzetmaat 16 mm
Band kleur Zilverkleurig
Kast materiaal Staal
Kast dikte (mm) 6 mm
Kast kleur Zilverkleurig
Type glas Mineraalglas
Kast vorm Rond
Uurwerk mechanisme Quartz
Tijdsaanduiding Analoog (Wijzers)
Wijzerplaat kleur Blauw
Materiaal Staal
Waterdichtheid 5 bar (Douchen & Baden)
Kast doorsnede (mm) 30 mm
Serie Lotti
Details
Met een waterdichtheid van 5 ATM is dit horloge bestand tegen water bij het zwemmen en douchen. Let op: het is niet bestand tegen (grote) waterdruk, dus duiken is niet aanbevolen. Het horloge heeft een mineraalglas en een afmeting van 30 mm.