U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Lotti OL66DSS016 dameshorloge - Staal met blauwe wijzerplaat - Rond - 30 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
| Serie | Lotti |
Details
Ontdek de elegantie en sportiviteit van het Olympic OL66DSS016 Lotti dameshorloge. Dit unieke horloge combineert een zilverkleurige stalen kast met een opvallende blauwe wijzerplaat, aangevuld met zilverkleurige streepjes als uurs-aanduiding en zilverkleurige wijzers. De zilverkleurige massieve mat/glimmende schakelband met vlindersluiting voegt een extra vleugje luxe toe.
Met een waterdichtheid van 5 ATM is dit horloge bestand tegen water bij het zwemmen en douchen. Let op: het is niet bestand tegen (grote) waterdruk, dus duiken is niet aanbevolen. Het horloge heeft een mineraalglas en een afmeting van 30 mm.
Olympic, een 100% Nederlands merk, staat bekend om zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Dit horloge is geen uitzondering en wordt geleverd met een standaard fabrieksgarantie van 3 jaar.
- Schrijf de eerste review over dit product