U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Digital OL66HKS001 Digitaal horloge van staal met zilverkleurige kast - Ø 38 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Zeshoek/Achthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Digitaal |
| Uurwerk nummer | f91 |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Details
Dit mooie Olympic Digital OL66HKS001 retro horloge voor heren heeft een zeshoekige zilverkleurige stalen kast met een diameter van 38 mm en een dikte van 10 mm.
De kast is gemaakt van staal en beschermd door mineraalglas. De wijzerplaat is zwart met een centrale digitale display voor tijd- en datumweergave.
Het horloge werkt op een quartzmechanisme en biedt een alarmfunctie. De stalen band is zilverkleurig, 18 mm breed, en heeft een schakelpatroon en druksluiting.
Dit horloge is tot 3 bar waterbestendig en biedt drie jaar garantie op productieproblemen.
- Schrijf de eerste review over dit product