Olympic Digital Kids OL45HKR016 kinderhorloge - Transparante wijzerplaat met blauwe band - Ø 36 mm
Artikelnummer: OL45HKR016
Snel overzicht
Bezorging: 3,95
Prijs: 39,95
olympic-digital-kids-ol45hkr016-kinderhorloge-transparante-wijzerplaat-met-blauwe-band-o-36-mm
Prijs: 39,95
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Kinderen
Merk Olympic
Type horloge Quartz horloge, Digitaal horloge
Type sluiting Gesp-sluiting
Garantie 3 jaar
Band materiaal Kunststof
Band aanzetmaat 16 mm
Band kleur Blauw
Kast materiaal Staal
Kast dikte (mm) 11 mm
Kast kleur Blauw
Type glas Mineraalglas
Kast vorm Rond
Uurwerk mechanisme Quartz
Tijdsaanduiding Digitaal
Materiaal Kunststof
Waterdichtheid 10 bar (Zwemmen)
Kast doorsnede (mm) 36 mm