U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Daylight OL1DSS001 Zilverkleurig dameshorloge van staal met vierkante kast
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.3 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vj20 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Olympic Daylight dameshorloge, met artikelnummer OL1DSS001, combineert stijl met eenvoud. Het horloge heeft een stalen band met een schakelpatroon van smalle, zilverkleurige schakels. De vierkante kast meet 25x25mm en is voorzien van krasbestendig saffierglas. De wijzerplaat is licht crème/goudkleurig van kleur en bevat streepjes als uurmarkeringen. De zilverkleurige wijzers zorgen voor een duidelijke tijdsaanduiding.
Voorzien van een quartz uurwerk met analoge wijzers, is dit horloge functioneel in elke situatie. Met een kastdikte van 6.3 mm en waterdicht tot 3 bar is het horloge bestand tegen dagelijks gebruik. Olympic biedt een garantie van 3 jaar op eventuele productiefouten, zodat u met een gerust hart gebruik kunt maken van dit uurwerk.
- Schrijf de eerste review over dit product