U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Danny OL72HDD013 herenhorloge van goudkleurig staal met ronde kast - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Klassiek Olympic Danny OL72HDD013 horloge. Dit quartz horloge is voorzien van een goudkleurige schakelband en ronde kast met een diameter van 40 mm. Het horloge heeft daarnaast een goudkleurige wijzerplaat met een combinatie van cijfers en streepjes als uurmarkeringen. De stevige vouwsluiting zorgt voor een comfortabele pasvorm. Het horloge heeft mineraalglas om de wijzerplaat te beschermen en is waterdicht tot 5 bar.
- Schrijf de eerste review over dit product