U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Olympic Dani OL72DSS111B Bicolor dameshorloge van staal met witte wijzerplaat - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Het Olympic Dani OL72DSS111B horloge past goed bij verschillende gelegenheden, van zakelijke bijeenkomsten tot vrije tijd. Dit dameshorloge heeft een diameter van 32 mm en een ronde kastvorm.
De schakelband is zilverkleurig met drie goudkleurige banen in het midden. De goudkleurige ring rond de kast en de merknaam op de wijzerplaat zijn opvallende, stijlvolle details. De witte wijzerplaat heeft goudkleurige streepjes en een goudkleurig cijfer voor 12 uur als uurmarkering.
De goudkleurige wijzers in een klassieke stijl maken het eenvoudig om de tijd af te lezen. Het horloge is gemaakt van staal met een glanzende en matte afwerking.
Het horloge heeft een vouwsluiting en is bestand tegen water tot 5 bar, waardoor het douchen mogelijk maakt. Het mineraalglas beschermt de wijzerplaat en maakt dagelijks gebruik mogelijk. Er is 3 jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product