Beschrijving
Het Olympic Daily Classic OL90HSL001 horloge is een stijlvol accessoire voor de moderne man. Het ontwerp is klassiek en elegant, met een sportieve uitstraling dankzij de blauwe wijzerplaat. Geschikt voor diverse gelegenheden, zoals zakelijke afspraken of een avondje uit.
De kast heeft een ronde vorm met een diameter van 40 mm en is 11 mm dik. Deze is gemaakt van zilverkleurig staal. Het horloge is voorzien van een donkerblauwe wijzerplaat met cijfers, zilverkleurige wijzers en wordt beschermd door saffierglas. De bruine lederen band heeft zichtbare stiksels en een gespsluiting.
Dit horloge biedt functies zoals dag- en datumaanduiding, en een 24-uursindicatie. Het is waterdicht tot 5 bar.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Olympic Daily Classic OL90HSL001 bruin leren herenhorloge met blauwe wijzerplaat - Ø 40 mm
Specificaties
| Artikelnummer | OL90HSL001 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 6p29 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, 24-uursaanduiding |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Beschrijving
Het Olympic Daily Classic OL90HSL001 horloge is een stijlvol accessoire voor de moderne man. Het ontwerp is klassiek en elegant, met een sportieve uitstraling dankzij de blauwe wijzerplaat. Geschikt voor diverse gelegenheden, zoals zakelijke afspraken of een avondje uit.
De kast heeft een ronde vorm met een diameter van 40 mm en is 11 mm dik. Deze is gemaakt van zilverkleurig staal. Het horloge is voorzien van een donkerblauwe wijzerplaat met cijfers, zilverkleurige wijzers en wordt beschermd door saffierglas. De bruine lederen band heeft zichtbare stiksels en een gespsluiting.
Dit horloge biedt functies zoals dag- en datumaanduiding, en een 24-uursindicatie. Het is waterdicht tot 5 bar.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product