U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Names4ever gouden hart hanger met dierenpootjes en namen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Names4ever |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.1 |
| Breedte (mm) | 22 mm |
| Hoogte (mm) | 19.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
| Vorm | Hartje |
| Voorstelling | Pootje |
Details
Bij gepersonaliseerde sieraden denken wij ook aan de echte dierenliefhebber die hun dieren in hun hart meedragen. Hiervoor hebben wij speciaal deze gouden hanger ontworpen. De hanger is verdeeld in twee vlakken. Aan de linkerkant kunnen maximaal 5 namen gegraveerd worden. De rechter kant is gevuld met dierenpootjes. De hanger is 19.5 mm x 22 mm en is 0.4 mm dik. Volledig gemaakt van 14-karaat goud.
Let op: De hanger wordt speciaal voor u gemaakt, waardoor er een langere levertijd van circa 5 werkdagen geldt. Gepersonaliseerde sieraden kunnen bovendien niet geretourneerd of geruild worden.
-
Heel mooi afgewerkt product review by Sarah on 16-07-2025Zo mooi verpakt. Heel mooie hanger. Dit is met passie gemaakt!
Dankuwel!!