U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Multicolor 14-karaat gouden ketting met man made stenen - Lengte 41-43-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Amethist, Peridoot |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Multicolor |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.34 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 43 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Deze ketting van 14-karaat goud is voorzien van hangers met man made stenen zoals peridoot en amethist. De combinatie van verschillende kleuren geeft de ketting een levendig uiterlijk. De ankerschakel is verfijnd en de kettinglengte is verstelbaar tussen 41 cm en 45 cm, zodat deze altijd goed past.
De ketting sluit veilig met een veerringsluiting en heeft vijf ovale stenen die gelijkmatig zijn verdeeld. De stenen zijn goed zichtbaar en geven de ketting een opvallend uiterlijk.
- Materiaal: 14-karaat goud
- Stenen: Man made stenen en synthetische peridoot en amethist
- Lengte: Verstelbaar tussen 41, 43 en 45 cm
- Breedte schakel: 0,9 mm
- Stijl: Ketting met stenen
De ketting voegt kleur toe aan diverse outfits en is daarom eindeloos te combineren.
- Schrijf de eerste review over dit product