Beschrijving
Prachtige parel hanger van echt goud. De hanger heeft een parel van 8 mm bij 6 mm groot, zodat deze mooi opvalt maar toch subtiel is. De parelsoort is een mooie witte zoetwaterparel. Door het strakke ontwerp heeft deze hanger een moderne uitstraling, die overal bij past. Bovendien is deze hanger zo mooi minimalistisch.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Moderne gouden parel hanger
Specificaties
| Artikelnummer | MJ010791 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 8 mm x 6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.27 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
Beschrijving
Prachtige parel hanger van echt goud. De hanger heeft een parel van 8 mm bij 6 mm groot, zodat deze mooi opvalt maar toch subtiel is. De parelsoort is een mooie witte zoetwaterparel. Door het strakke ontwerp heeft deze hanger een moderne uitstraling, die overal bij past. Bovendien is deze hanger zo mooi minimalistisch.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product