U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Maurice Lacroix herenhorloge LC6027-SS001-320
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Maurice Lacroix |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Mechanisme | Automaat |
Details
Even een kijkje in onze mooie collectie Maurice Lacroix herenhorloges. Dit model LC6027-SS001-320 les Classique" is één van de meest verkochte modellen. De LC6027-SS001-320 is een herenmodel wat een automaat als uurwerk heeft, dat wil zeggen dat doordat u beweegt het horloge gaat lopen, kortom dit uurwerk werkt op beweging. Dit kunt u ook zien aan de achterzijde van dit model, daar zit net als aan de voorkant een krasvast saffier glas.Door het glas heen ziet u de bewegingen en de balans as van dit Maurice Lacroix horloge. De mooie tweekleurig grijze wijzerplaat is mooi afgewerkt met rosé indexen en een zakelijke datumaanduiding op de 3 uurs positie. Een horloge van Maurice Lacroix is een unieke ervaring om te dragen. Koop deze met luxe verpakking bij Mostert on Line."
- Schrijf de eerste review over dit product