Beschrijving
Deze prachtig vormgegeven klapcreolen zijn gemaakt van het sterkste bicolor. Hierdoor kunt u de oorbellen iedere dag met een gerust hart dragen, zonder dat de sluiting slap wordt of de klapcreolen krassen of deuken krijgen. Door het trendy, maar tijdloze ontwerp staan deze klapcreolen bovendien elegant bij zowel avondkleding als bij sportieve of casual outfits. Multifunctioneel dus! Hierdoor zijn ze ook perfect geschikt om cadeau te geven. Want, van wat voor stijl iemand ook houdt, deze klapcreolen passen overal bij! Zo zit u altijd helemaal goed en zult u de ontvanger zeker verrassen. De breedte ligt ongeveer rond de 5 mm.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
Luxe goud en zilverkleurige klapcreolen 5 mm breed
Specificaties
| Artikelnummer | MJ004038 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Witgoud) |
| Breedte (mm) | 5 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Diameter (mm) | 15 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze prachtig vormgegeven klapcreolen zijn gemaakt van het sterkste bicolor. Hierdoor kunt u de oorbellen iedere dag met een gerust hart dragen, zonder dat de sluiting slap wordt of de klapcreolen krassen of deuken krijgen. Door het trendy, maar tijdloze ontwerp staan deze klapcreolen bovendien elegant bij zowel avondkleding als bij sportieve of casual outfits. Multifunctioneel dus! Hierdoor zijn ze ook perfect geschikt om cadeau te geven. Want, van wat voor stijl iemand ook houdt, deze klapcreolen passen overal bij! Zo zit u altijd helemaal goed en zult u de ontvanger zeker verrassen. De breedte ligt ongeveer rond de 5 mm.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product