U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RZ509AX9 chronograaf-horloge van zilverkleurig staal met zwarte wijzerplaat en solar uurwerk - Ø 44 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Solar horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz, Solar |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Details
Het Lorus RZ509AX9 horloge heeft een robuust design met een stijlvolle en stoere uitstraling. Het chronograaf-horloge heeft Jpans solar technologie en is geschikt voor stoere en sportieve mannen.
De stalen kast is rond en zilverkleurig met een diameter va 44 mm en een kastdikte van 12 mm. Het is voorzien van krasbestendig hardlex glas op de zwarte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van chronograaffuncties met 3 subdials en een datumaanduiding die u tussen de 4 en 5 uur positie kunt vinden. De goudkleurige wijzers met witte accenten geven samen met de uur-markering een duidelijke, analoge tijdweergave. De aandrijving geschiedt door solar technologie, het maakt gebruik van een Solar-cel die in staat is om uit alle soorten licht, dus niet alleen zonlicht, energie te halen. De energie wordt opgeslagen in een klein oplaadbaar batterijtje met een lange levensduur. Het zorgt voor een efficiënte tijdsweergave. Tot slot heeft het horloge een zilverkleurige tachymeter op de lunette voor extra inzicht.
De zilverkleurige schakelband met brede schakels van staal biedt een stevige en stijlvolle bevestiging aan de pols. De band heeft een breedte en aanzetmaat van 21 mm en sluit met een veilige vouwsluiting.
Het model is waterdicht tot 10 bar. Je kunt het omhouden als je gaat zwemmen. Om er zorgeloos en lang van te genieten komt het horloge met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product