U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RY516AX9 dameshorloge van staal met goudkeurige plating en solar uurwerk - Ø 31 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8.8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz, Solar |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 31 mm |
Details
Het Lorus RY516AX9 horloge is een stijlvol en elegant horloge met een klassieke uitstraling. Geschikt voor dames die deze kenmerken waarderen.
Het horloge met een goudkleurige uitstraling heeft een ronde, stalen kast met goudkleurige plating. Het heeft een diameter van 31 mm en een kastdikte van 8,8 mm. Het is voorzien van een betrouwbaar solar uurwerk, het maakt gebruik van een Solar cel die in staat is om uit alle soorten licht, dus niet alleen zonlicht, energie te halen. De energie wordt opgeslagen in een klein oplaadbaar batterijtje met een lange levensduur. Het zorgt voor een efficiënte tijdsweergave.
Dit model heeft een goudkleurige horlogeband van staal met een breedte van 16 mm. Het is voorzien van stijlvolle schakels en sluit met een vouwsluiting.
De waterdichtheid tot 10 bar maakt het horloge geschikt voor zwemactiviteiten. Het hardlex-glas is duurzaam en geeft bescherming tegen krassen. Er wordt twee jaar garantie aangeboden op productiefouten (niet op de plating), draag het met beleid zodat je er lang van kunt genieten.
- Schrijf de eerste review over dit product