U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lorus RXN25DX5 herenhorloge van zilverkleurig staal met witte wijzerplaat met datumweergave - Ø 40 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Lorus RXN25DX5 horloge is een tijdloos model met een stijlvolle en klassieke uitstraling. Geschikt voor elke gelegenheid en outfit.
Het horloge heeft een zilverkleurige stalen kast met een diameter van 40 mm en een dikte van 10 mm. Het is voorzien van hardlex-glas en een witte wijzerplaat. De zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-en minuutmarkering geven de tijd duidelijk en analoog weer. Op de 3-uur positie is een handige dag- en datumweergave gesitueerd.
De zilverkleurige, stalen horlogeband met een breedte van 20 mm, heeft stoere schakels en sluit met een vouwsluiting.
Het horloge werkt op een Japans Quartz uurwerk en toont de tijd met precisie en betrouwbaarheid. Met een waterdichtheid tot 5 bar is het horloge geschikt voor douchen en baden. Om er zorgeloos en lang van te genieten komt het horloge met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product